ARHIVA

STARČEVO NA INTERNETU

KONTAKT: [email protected]

SKANDAL U VLAJKOVCU

Ambicije uprave i igrača Borca pre početka prvenstva bile su velike. Tipovalo se na prvo mesto: - ”Sa ovakvom ekipom, ja se ne bojim Dinama!” - reči su trenera Tomislava Nikolića. Ali, nije sve krenulo kako treba - posle šest kola Borac zaostaje za vodećim pančevačkim Dinamom čitavih osam bodova, a vrh tabele postaje samo misaona imenica. Čini se da i uprava treba da se zamisli. Evo rezultata odigranih utakmica:

6. kolo: Jedinstvo (Vlajkovac) - Borac    2:1

I omladincima Borca ne ide sve kako treba. Mada igraju odlično, uspeli su da sakupe samo 10 bodova, kao i seniori, pa su i oni na šestom mestu na tabeli.

Utakmica 6. kola igrana je 18. deptembra u Vlajkovcu. Ekipu Borca je dočekao vrlo negostoljubiv domaćin, pa je već na utakmici omladinaca dato na znanje da Starčevci ”nemaju šta da traže” u Vlajkovcu. Omladinci su izgubili rezultatom 1:0 mada je Borcu poništen regularan pogodak.

POSLEDNJA VEST

Smenjen Nikolić!

Na vanrednom sastanku Upravnog odbora FK Borac koji je održan u subotu 24. septembra smenjen je Tomislav Nikolić, dosadašnji trener prvog tima Borca. Do izbora novog trenera, ekipu će voditi trener golmana  Žekić.

A u utakmici seniora pravi pakao! Uprkos grubosti domaćina i vidno ”domaćinski” nastrojenog sudije, fudbaleri Borca dolaze u vođstvo od 1:0. Čuvajući svoje noge, uspevaju da sačuvaju i rezultat sve do 80. minuta igre kada domaćin izjednačuje na 1:1. U 86. minutu svojom nepromišljenom odlukom sudija Horti uspeva da napravi gužvu na terenu iz koje igrači Borca izlaze sa tri crvena kartona! Utakmica je nastavljena sve dok Jedinstvo nije postiglo pobedonosni gol za konačnih 2:1.

Za Borac su nastupili: Milićev, Panović, Bošković, Banzić, Matijašević, Ćirković, Nikolić, Stefanović, Obradović, Perovanović i Lukić. Na klupi su bili: G. Filipović, M. Arsenijević, I. Arsenijević i Gorunović. Strelac za Borac bio je Bošković, a crvene kartone dobili su Ćirković, Bošković i Igor Arsenijević.