13. Budućnost (Alibunar) (-14) 10
14. Proleter (B. Karlovac) (-14) 8
15. Crvena Zvezda (Pavliš) (-25) 6
16. Omladinac (Opovo) (-37) 4

Nakon odigranih prvih šest kola Borac se našao na šestom mestu Južnobanatske A lige sa svega šest bodova. Ocenivši ovaj rezultat neuspešnim, Upravni odbor kluba se zahvalio na dosadašnjoj saradnji treneru Nikoliću, a za novog šefa stručnog štaba, imenovan je Zoran Milićev Amur. On je već do sada jednu polusezonu bio trener prvog tima Borca, i upamćen je kao uspešan trener, a Borac je pod njegovim vođstvom sezonu završio kao trećeplasiran.

Da će biti uspešan i sada, govore rezultati. Posle pet kola na čelu Borca, tim nije okusio poraz, a savladane su dve najteže prepreke - gostovanje Dolini u Padini, gde je Borac “zahvaljujući“ sudiji osvojio samo bod, iako je do 86. minuta vodio sa 2:1. Sudija je propustio da svira dva penala za Starčevce, a na kraju su gosti i izjednačili. Drugi remi dogodio se na domaćem terenu, ali sa liderom prvenstva pančevačkim Dinamom. Do ove utakmice Dinamovci su osvojili sve bodove, a svoje protivnike “čašćavali“ sa po najmanje tri gola u mreži! Iako su gosti poveli još u petom minutu i celo prvo poluvreme atakovali na gol Borca, domaći su smogli snage da se u drugom delu igre predstave kao ravnopravna ekipa a na momente su bili i bolji od protivnika. Nagrada za ovakav pristup igri stigla je u sudijskoj nadoknadi vremena, kada je u velikoj gužvi najbolje reagovao Ratko Obradović koji je postigao gol za opšte slavlje i na terenu i u publici. Tako je, možda, srušen i mit o velikom klubu kome niko ne može ništa ni na terenu, ni van njega, jer su tako odlučila neka sportska i sudijska udruženja.

Za Borac su na ovoj utakmici nastupili: Milićev, Banzić, Gorunović, Panović, Matijašević, Stefanović,  Knez, Bošković, Obradović, Perovanović i Lukić. Na klupi su sedeli: Balan, Čalić, M. Aresnijević, Stojčev, Mitrović i S. Filipović. Kapiten Nikolić i zamenik Ćirković su utakmicu posmatrali sa “žice“ zbog parnih žutih kartona.

Za dobru igru i postignut rezultat u proteklom periodu, zaslužna je cela ekipa, ali treba istaći igru Davora Kneza koji “caruje“ pred Borčevim golom, kao i lepršavu i “zabavljačku“ igru Zorana Stefanovića. Oba igrača su pojačanje Borca u ovoj sezoni.